Jak soutěžit  |  Výhry  |  Časté otázky
menu
FAQ Leaf

Časté otázky

Pro účast v soutěži je třeba se vždy nejprve registrovat – zadáte e-mail, který máte u nás uvedený, a své datum narození. Poté si nastavíte heslo, se kterým se do soutěže příště přihlásíte, abyste si mohli od 1. 11. 2019, v případě splnění podmínek soutěže, vyzvednout svou výhru.
Stačí vyplnit registrační formulář na hlavní stránce zadáním svého data narození a e-mailu, který máte uvedený u Hello bank! Každý e-mail může být v soutěži registrovaný jen 1x.
Možná jste si u nás změnili e-mail? Do soutěže se pak prosím registrujte znovu s e-mailem, který máte aktuálně u Hello bank! uvedený. Ověříte si jej v internetovém bankovnictví, sekce Moje údaje.
E-mail, který u nás máte uvedený, najdete v internetovém bankovnictví. E-mailovou adresu si můžete od 1. do 22. 10. upravit, jen budete muset s registrací počkat, až se e-mail do soutěže propíše. To se stane 1. 11. 2019. Pak se budete moci registrovat a rovnou i vyzvednout výhru. Nezapomeňte ale od 1. do 22. 10. vyčerpat ze své Hello kreditky alespoň 2 222 Kč.
Zadali jste správně svou e-mailovou adresu? Pokud si nejste jisti, zkuste se prosím registrovat ještě jednou. Také si raději prověřte schránku s nevyžádanou poštou (Spam) – e-mail v ní může nedopatřením skončit.
Přihlaste se zde a zadejte registrační e-mail a heslo, které jste si nastavili.

Nevadí, stačí zadat e-mail, se kterým jste se do soutěže registrovali. My vám pak pošleme odkaz, se kterým si heslo obnovíte.


E-mailovou adresu si jednoduše nastavíte od 1. do 22. 10. 2019 ve svém internetovém bankovnictví, sekce Moje údaje. Jen budete muset počkat, až se nový e-mail propíše do soutěže. To se stane 1. 11. 2019, pak se můžete registrovat a rovnou si vyzvednout svou výhru. Nezapomeňte ale od 1. do 22. 10. vyčerpat ze své Hello kreditky alespoň 2 222 Kč.
V soutěži může být registrována každá e-mailová adresa jen jednou. Zkontrolujte, jestli máte ve svém internetovém bankovnictví nastavenou jedinečnou e-mailovou adresu, případně si ji od 1. do 22. 10. 2019 upravte. S registrací pak budete muset počkat, až se nový e-mail propíše do soutěže. To se stane 1. 11. 2019, pak se můžete registrovat a rovnou si vyzvednout svou výhru. Nezapomeňte ale od 1. do 22. 10. vyčerpat ze své Hello kreditky alespoň 2 222 Kč.
Stačí mít u Hello bank! uvedenou e-mailovou adresu (ověříte v internetovém bankovnictví, sekce Moje údaje) a vyčerpat z Hello kreditky od 1. 10. do 22. 10. 2019 alespoň 2 222 Kč.
Stačí použít Hello kreditku k platbě v obchodě nebo online, vybrat hotovost z bankomatu nebo si převést peníze na účet – např. si nastavit odchozí úhradu v internetovém bankovnictví nebo mobilní aplikaci.
Pouze klienti, kteří mají u Hello bank! uvedený e-mail, a vyčerpají ze své Hello kreditky v období od 1. 10. do 22. 10. 2019 alespoň 2 222 Kč.
Tato soutěž je jen pro klienty s Hello kreditkou, ale nebojte – ani vy o dárek nepřijdete. Stačí se v říjnu nebo listopadu stavit na naší pobočce, kde si na kole štěstí můžete i vy vytočit ten svůj.
Stačí se registrovat/přihlásit na soutěžní stránce kdykoliv od 1. 11. 12:00 do 30. 11. 12:00 a vyzvednout si svou výhru.
Ne, každý, kdo splní soutěžní podmínky, se může soutěže zúčastnit pouze jednou, a to i v případě, že vlastní více kreditních karet.

Elektrokolo Author EDICT 2019, nebo ESSENCE 2019
Elektrokolo Author je ideální způsob, jak udělat něco pro své zdraví. Pokud si rádi vyjedete na kole do přírody, ale kopce až tak nemusíte, je to jasná volba. Zároveň se skvěle hodí jako příjemná alternativa k jezdění po městě autem. Nejenže Vám taková svižná projížďka zvedne náladu, ale navíc nepřiděláte přírodě vrásky dalším smogem. Podle svých potřeb si můžete vybrat jeden z modelů EDICT (pánský rám), nebo ESSENCE (dámský rám).

Voucher na kolo Author v hodnotě 12 000 Kč
Voucher je možné uplatnit v e-shopu nebo kamenných prodejnách www.cyklocentrum.cz do 30. 6. 2020.

Odměna 222 Kč měsíčně za splácení Hello kreditky z běžného účtu Hello bank! – po dobu 6 měsíců
Odměnu ve výši 222 Kč získá výherce v období leden–červen 2020 za každou řádně předepsanou a z běžného účtu Hello bank! v předchozím měsíci uhrazenou splátku v minimální výši 1 500 Kč.

Solární powerbanka – XLAYER Powerbank PLUS Solar 10000mA
Powerbanka XLAYER pro mobilní telefony a tablety je ideálním pomocníkem na dlouhé cesty a výlety do přírody. Díky solárnímu panelu vám skvěle poslouží, když nepotkáte zásuvku několik dní v řadě. Stačí ji umístit na slunce a čistá přírodní energie spolehlivě odvede svou práci.

Bio kosmetika – 400 Kč na nákup v e-shopu https://www.biooo.cz
Na BiOOO.cz najdete celou řadu biopotravin, přírodní kosmetiky a dalších skvělých věcí – od aromaterapie až po potřeby pro domácí mazlíčky. Nákupem uděláte radost nejen sobě a svému zdraví, ale i přírodě, na kterou při našich narozeninách také pamatujeme. Slevový kód 400 Kč pro nákup v e-shopu BiOOO je možné uplatnit od 1. 11. do 31. 12. 2019.

Frusack sáčky – 190 Kč na nákup v e-shopu https://frusack.com
Frusack jsou ekologické obaly na potraviny vyrobené z kompostovatelné tkaniny na bázi kukuřičného škrobu. Materiál má vlastnosti běžného plastu s tím rozdílem, že po konci užívání se ho lze ekologicky zbavit v prostředí průmyslové kompostárny. Frusack použijete denně - v supermarketu, na farmářských trzích i kdekoliv jinde. Slevový kód 190 Kč pro nákup v e-shopu je možné uplatnit od 1. 11. do 31. 12. 2019.

Sleva 20 % na platby v restauracích
Akci automaticky nastavíme pro jeden úvěrový účet výherce v termínu od 2. 12. do 22. 12. 2019. O nastavení výherce informujeme SMS zprávou. Sleva nebude odečtena ihned u obchodníka, ale částku odpovídající 20 % z čerpání úvěru Hello kreditkou v restauracích a fast foodech připíšeme do konce prosince 2019 zpět na úvěrový účet. Celková maximální výše připsané částky je 500 Kč.

Pošleme vám potvrzovací e-mail s informacemi o vaší výhře i o tom, jak vám ji předáme. Svou výhru uvidíte také vždy, když se přihlásíte na soutěžní stránce.
Prosím zkontrolujte si schránku s nevyžádanou poštou – e-mail v ní může nedopatřením skončit. I kdybyste jej nenašli, nevadí, po přihlášení na www.hellosoutez.cz svou výhru uvidíte spolu s informacemi o jejím převzetí.
Elektro kolo Author EDICT 2019 nebo ESSENCE 2019
Do poloviny prosince 2019 Vám zavoláme na telefon, který u nás máte uvedený a domluvíme spolu detaily předání.

Voucher na kolo Author
Do poloviny prosince Vám zavoláme (pošleme SMS zprávu) na telefon, který u nás máte uvedený, a pak Vám voucher zašleme na kontaktní adresu.

Odměna za splácení Hello kreditky - 222 Kč x 6 měsíců
Výhru automaticky vyplatíme v období leden – červen 2020 každému výherci, který bude mít aktivní běžný účet Hello bank! a v předchozím měsíci z něj uhradí řádně předepsanou splátku Hello kreditu v minimální výši 1 500 Kč.

Solární powerbanka - XLAYER Powerbank PLUS Solar 10000mA
Powerbanku Vám pošleme do konce roku 2019 na kontaktní adresu.

Bio kosmetika - 400 Kč do e-shopu BiOOO.cz https://www.biooo.cz
Slevový kód pro nákup v e-shopu s dalšími informacemi vám pošleme e-mailem ihned po získání výhry.

Frusack sáčky - 190 Kč do e-shopu https://frusack.com
Slevový kód pro nákup v e-shopu s dalšími informacemi vám pošleme e-mailem ihned po získání výhry.

Sleva 20 % na platby v restauracích
Slevu automaticky nastavíme pro jeden úvěrový účet výherce v termínu od 2. 12. do 22. 12. 2019. O nastavení výherce informujeme SMS zprávou.
Ano, sleva 20 % se vztahuje na všechny platby ve fastfoodech a restauracích po celé ČR v období od 2. 12. do 22. 12. 2019. Sleva nebude odečtena ihned u obchodníka, ale částku odpovídající 20 % z čerpání úvěru Hello kreditkou připíšeme do konce prosince 2019 zpět na úvěrový účet. Celková maximální výše připsané částky je 500 Kč.
svg-close-windowsvg-logo-hellosvg-homesvg-line