menu
Kotva

Časté otázky

Pro účast v soutěži je třeba se vždy nejprve registrovat – zadáte e-mail, který máte u nás uvedený a Vaše datum narození. Poté si nastavíte heslo, se kterým se do soutěže příště přihlásíte, abyste si mohli po 24. 5. 2019 v případě splnění podmínek soutěže vyzvednout svůj dárek.

Stačí vyplnit registrační formulář na hlavní stránce zadáním svého data narození a e-mailu, který máte uvedený u Hello bank! Každý e-mail může být v soutěži registrovaný jen 1x.

E-mail, který u nás máte uvedený, najdete v internetovém bankovnictví. E-mailovou adresu si můžete od 1. do 19. 5. upravit, jen budete muset s registrací počkat, až se e-mail do soutěže propíše. To se stane 24. 5. 2019. Pak se budete moci registrovat a rovnou i vyzvednout dárek. Nezapomeňte ale od 1. do 19. 5. vyčerpat ze své Hello kreditky alespoň 3 333 Kč.

Zadali jste správně svou e-mailovou adresu? Pokud si nejste jisti, zkuste se prosím registrovat ještě jednou. Také si raději prověřte schránku s nevyžádanou poštou (Spam) – e-mail v ní může nedopatřením skončit.

Přihlaste se zde a zadejte registrační e-mail a heslo, které jste si nastavili.

Nevadí, stačí zadat e-mail, se kterým jste se do soutěže registrovali. My vám pak pošleme odkaz, se kterým si heslo obnovíte.


E-mailovou adresu si jednoduše nastavíte od 1. do 19. 5. 2019 ve svém internetovém bankovnictví, sekce Moje údaje. Jen budete muset počkat, až se nový e-mail propíše do soutěže. To se stane 24. 5. 2019, pak se můžete registrovat a rovnou si vyzvednout dárek. Nezapomeňte ale od 1. do 19. 5. vyčerpat ze své Hello kreditky alespoň 3 333 Kč.

V soutěži může být registrována každá e-mailová adresa jen jednou. Zkontrolujte, jestli máte ve svém internetovém bankovnictví nastavenou jedinečnou e-mailovou adresu, případně si ji od 1. do 19. 5. 2019 upravte. S registrací pak budete muset počkat, až se nový e-mail propíše do soutěže. To se stane 24. 5. 2019, pak se můžete registrovat a rovnou si vyzvednout dárek. Nezapomeňte ale od 1. do 19. 5. vyčerpat ze své Hello kreditky alespoň 3 333 Kč.

Stačí mít u Hello bank! uvedenou e-mailovou adresu (ověříte v internetovém bankovnictví, sekce Moje údaje) a vyčerpat z Hello kreditky od půlnoci 1. 5. do půlnoci 19. 5. 2019 alespoň 3 333 Kč.

Stačí použít Hello kreditku k platbě v obchodě nebo online, vybrat hotovost z bankomatu nebo si převést peníze na účet – např. si nastavit odchozí úhradu v internetovém bankovnictví nebo aplikaci.

Pouze klienti, kteří mají u Hello bank! uvedený e-mail, a vyčerpají ze své Hello kreditky v období od půlnoci 1. 5. do půlnoci 19. 5. alespoň 3 333 Kč. Každá emailová adresa může být registrována v soutěži pouze jednou.

Tato soutěž je jen pro klienty s Hello kreditkou, ale nebojte – ani vy o dárek nepřijdete. Stačí se v květnu stavit na naší pobočce, kde si na kole štěstí můžete i vy vytočit ten svůj.

Stačí se registrovat/přihlásit na soutěžní stránce kdykoliv od 24. 5. 12:00 do 3. 6. 12:00 a „vytočit“ svou výhru.

Ne, každý, kdo splní soutěžní podmínky, se může soutěže zúčastnit pouze jednou, a to i v případě, že vlastní více kreditních karet.

Bohužel ne. Soutěžit je možné pouze jednou.

Vouchery na zájezd CK Fischer v hodnotě 100 000 Kč nebo 10 000 Kč
Voucher je možné uplatnit do 30. 4. 2020 v kterékoli pobočce Cestovní kanceláře FISCHER, a.s. a NEV-DAMA.​

Samsung Galaxy Tablet A 10.1 WiFi 32GB černý
Samsung Exynos7870 Octa Core 1.6GHz, dotykový 10.1" 1920x1200, RAM 2GB, interní paměť 32GB, microSDXC až 200GB, WiFi, Bluetooth, GPS, 2x kamera 8MPx + 2MPx, microUSB, 7300mAh baterie, Android 6.0 (SM-T580).

2x lístek do kina CineStar
2D e-poukázka / 2 x 2D lístek do multikina. Platnost 2D lístku je do 31. 10. 2019.

10% sleva na nákupy v supermarketech a hypermarketech po celé ČR
(např. Tesco, Globus, Kaufland, Lidl, Albert, ..) v termínu od 17. 6. 2019 do 23. 6. 2019. Sleva nebude odečtena ihned u obchodníka, ale částku odpovídající 10 % z čerpání úvěru Hello kreditkou připíšeme do konce června 2019 zpět na úvěrový účet. Celková maximální výše připsané částky je 500 Kč.

Pošleme vám potvrzovací e-mail, ve kterém najdete svůj dárek. Ten uvidíte i vždy, když se přihlásíte na soutěžní stránce.

Prosím zkontrolujte si schránku s nevyžádanou poštou – e-mail v ní může nedopatřením skončit. I kdybyste jej nenašli, nevadí, po přihlášení na www.hellosoutez.cz svůj dárek uvidíte spolu s informacemi o jejím převzetí.

Záleží, jaký dárek si vylosujete:

Voucher v hodnotě 100 000 Kč na zájezd CK Fischer
Po skončení soutěže vás do 21. 6. 2019 kontaktujeme a domluvíme spolu detaily předání.

Vouchery v hodnotě 10 000 Kč a tablety
Po skončení soutěže vás do 21. 6. 2019 kontaktujeme, výhry pak budou zaslány na adresu registrovanou u pořadatele.

2x lístek do kina CineStar
Voucher s QR kódy vstupenek a dalšími informacemi vám pošleme e-mailem ihned po získání výhry.

10% sleva na nákupy v supermarketech a hypermarketech
Akce bude automaticky nastavená pro jeden úvěrový účet výherce od 17. 6. do 23. 6. 2019. O nastavení výherce informujeme e-mailem.

E-poukázku je možné vyměnit za platnou vstupenku na standardní představení zdarma. E-poukázku na představení ve formátu 3D, Dolby Atmos a VIP sedačky lze uplatnit pouze s doplatkem. E-poukázku nelze uplatnit na filmové dokumenty, Dámské jízdy, Dětské neděle, speciální projekce a projekce Metropolitní opery. E-poukázku také nelze uplatnit v komplexu Gold Class. E-poukázku nelze kombinovat s ostatními slevami ani výhodami plynoucími z členství v CineStar Clubu. E-poukázku lze uplatnit na pokladnách multikin CineStar: Hradec Králové, Olomouc, Ostrava, Opava, Jihlava, České Budějovice – Čtyři Dvory, České Budějovice – IGY Centrum, Plzeň, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Praha Anděl, Praha Černý Most. E-poukázku nelze směnit za hotovost, je neprodejná. Není-li e-poukázka uplatněna do uvedeného data, pozbývá platnosti bez náhrady.

Voucher je možno uplatnit do 30. 4. 2020 v kterékoli pobočce Cestovní kanceláře FISCHER, a.s. a NEV-DAMA (obchodní značka Cestovní kanceláře FISCHER, a.s.) a může být uplatněn na jednu smlouvu o zájezdu při úhradě zálohy nebo doplatku ceny zájezdu. Poukaz nelze uplatnit zpětně na již uhrazenou smlouvu o zájezdu. Poukaz nelze proplatit v penězích. Hodnota poukazu se započte ke kupní ceně zájezdu. V případě, že cena zájezdu bude vyšší, než-li nominální hodnota poukazu, držitel tento rozdíl doplatí. V případě, že cena zájezdu bude nižší, než-li hodnota poukazu, zůstatek se nevrací. V případě odstoupení od smlouvy o zájezdu se zákazníkovi vrací poukaz v hodnotě ponížené o stornopoplatky. Je zakázáno poukaz prodávat prostřednictvím internetových a inzertních služeb. Poukaz je možno uplatnit v kterékoli pobočce Cestovní kanceláře FISCHER, a.s. a NEV-DAMA (obchodní značka Cestovní kanceláře FISCHER, a.s.).

Ano, sleva 10 % se vztahuje na veškeré nákupy v super/hypermarketech po celé ČR (např. Tesco, Globus, Kaufland, Lidl, Albert, ..) v období od 17. 6. do 23. 6. 2019. Sleva nebude odečtena ihned u obchodníka, ale částku odpovídající 10 % z čerpání úvěru Hello kreditkou připíšeme do konce června 2019 zpět na úvěrový účet. Celková maximální výše připsané částky je 500 Kč.